Vishay Intertech RER65FR750RC02
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
RER65FR750RC02
EBEE-Teilenummer
E81570997
Beschreibung
750mΩ Wirewound Resistors 10W ±1% ±100ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Resistors ,Chassis Mount Resistors
DatenblattVISHAY RER65FR750RC02
RoHS
TypWirewound Resistors
Temperaturkoeffizient±100ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand750mΩ
Macht (Watt)10W