Vishay Intertech RER45F4120PC02
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
RER45F4120PC02
EBEE-Teilenummer
E81571262
Beschreibung
412Ω Wirewound Resistors 10W ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Resistors ,Chassis Mount Resistors
DatenblattVISHAY RER45F4120PC02
RoHS
TypWirewound Resistors
Temperaturkoeffizient±20ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand412Ω
Macht (Watt)10W