Vishay Intertech RER45F2001RCSL
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
RER45F2001RCSL
EBEE-Teilenummer
E81572495
Beschreibung
2kΩ Wirewound Resistors 10W ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Resistors ,Chassis Mount Resistors
DatenblattVISHAY RER45F2001RCSL
RoHS
TypWirewound Resistors
Temperaturkoeffizient±20ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand2kΩ
Macht (Watt)10W