Vishay Intertech RER45F2000MC02
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
RER45F2000MC02
EBEE-Teilenummer
E85847061
Beschreibung
200Ω 10W Wirewound Resistors ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Resistors ,Chassis Mount Resistors
DatenblattVISHAY RER45F2000MC02
RoHS
TypWirewound Resistors
Temperaturkoeffizient±20ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand200Ω
Macht (Watt)10W