Vishay Intertech RER45F1001RCSL
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
RER45F1001RCSL
EBEE-Teilenummer
E81571557
Gehäuse
Plugin
Kundennummer
Datenblatt
EDA-Modelle
ECCN
EAR99
Beschreibung
1kΩ Wirewound Resistors 10W ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Resistors ,Chassis Mount Resistors
DatenblattVISHAY RER45F1001RCSL
RoHS
TypWirewound Resistors
Temperaturkoeffizient±20ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand1kΩ
Macht (Watt)10W