SEI(Stackpole Elec) TMR5FB10L0
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
TMR5FB10L0
EBEE-Teilenummer
E82647571
Gehäuse
Plugin,D8.4xL23.9mm
Kundennummer
Datenblatt
EDA-Modelle
ECCN
EAR99
Beschreibung
5W 10mΩ Current Sensing Resistors ±40ppm/℃ ±1% Plugin,D8.4xL23.9mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Resistors ,Through Hole Resistors
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) TMR5FB10L0
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±40ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand10mΩ
Macht (Watt)5W