SEI(Stackpole Elec) TCB10FB10L0
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
TCB10FB10L0
EBEE-Teilenummer
E83203635
Gehäuse
Plugin,D9.5xL47.6mm
Kundennummer
Datenblatt
EDA-Modelle
ECCN
EAR99
Beschreibung
10W 10mΩ Current Sensing Resistors ±40ppm/℃ ±1% Plugin,D9.5xL47.6mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Resistors ,Through Hole Resistors
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) TCB10FB10L0
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±40ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand10mΩ
Macht (Watt)10W