SEI(Stackpole Elec) RAVF168DFT130R
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
RAVF168DFT130R
EBEE-Teilenummer
E87273077
Beschreibung
8 ±1% 130Ω 62.5mW ±200ppm/℃ Resistor Networks, Arrays ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Resistors ,Resistor Networks, Arrays
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) RAVF168DFT130R
RoHS
Temperaturkoeffizient±200ppm/℃
Toleranz±1%
Anzahl Pins16
Widerstand130Ω
Macht (Watt)62.5mW