SEI(Stackpole Elec) RAVF164DFT91K0
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
RAVF164DFT91K0
EBEE-Teilenummer
E87037905
Beschreibung
4 ±1% 91kΩ 100mW ±200ppm/℃ Resistor Networks, Arrays ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Resistors ,Resistor Networks, Arrays
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) RAVF164DFT91K0
RoHS
Temperaturkoeffizient±200ppm/℃
Toleranz±1%
Anzahl Pins8
Widerstand91kΩ
Macht (Watt)100mW