SEI(Stackpole Elec) RAVF164DFT620R
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
RAVF164DFT620R
EBEE-Teilenummer
E87273060
Beschreibung
4 ±1% 620Ω 100mW ±200ppm/℃ Resistor Networks, Arrays ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Resistors ,Resistor Networks, Arrays
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) RAVF164DFT620R
RoHS
Temperaturkoeffizient±200ppm/℃
Toleranz±1%
Anzahl Pins8
Widerstand620Ω
Macht (Watt)100mW