SEI(Stackpole Elec) RAVF164DFT39K0
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
RAVF164DFT39K0
EBEE-Teilenummer
E86164574
Beschreibung
4 ±1% 39kΩ 100mW ±200ppm/℃ Resistor Networks, Arrays ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Resistors ,Resistor Networks, Arrays
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) RAVF164DFT39K0
RoHS
Temperaturkoeffizient±200ppm/℃
Toleranz±1%
Anzahl Pins8
Widerstand39kΩ
Macht (Watt)100mW