SEI(Stackpole Elec) RAVF164DFT1K30
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
RAVF164DFT1K30
EBEE-Teilenummer
E87334765
Beschreibung
4 ±1% 1.3kΩ 100mW ±200ppm/℃ Resistor Networks, Arrays ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Resistors ,Resistor Networks, Arrays
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) RAVF164DFT1K30
RoHS
Temperaturkoeffizient±200ppm/℃
Toleranz±1%
Anzahl Pins8
Widerstand1.3kΩ
Macht (Watt)100mW