SEI(Stackpole Elec) RAVF162DFT10K0
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
RAVF162DFT10K0
EBEE-Teilenummer
E85842282
Beschreibung
2 ±1% 10kΩ 62.5mW ±200ppm/℃ Resistor Networks, Arrays ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Resistors ,Resistor Networks, Arrays
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) RAVF162DFT10K0
RoHS
Temperaturkoeffizient±200ppm/℃
Toleranz±1%
Anzahl Pins4
Widerstand10kΩ
Macht (Watt)62.5mW