SEI(Stackpole Elec) RAVF104DFT330R
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
RAVF104DFT330R
EBEE-Teilenummer
E86263127
Beschreibung
4 ±1% 330Ω 62.5mW ±200ppm/℃ Resistor Networks, Arrays ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Resistors ,Resistor Networks, Arrays
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) RAVF104DFT330R
RoHS
Temperaturkoeffizient±200ppm/℃
Toleranz±1%
Anzahl Pins8
Widerstand330Ω
Macht (Watt)62.5mW