SEI(Stackpole Elec) RAVF104DFT270K
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
RAVF104DFT270K
EBEE-Teilenummer
E87334752
Beschreibung
4 ±1% 270kΩ 62.5mW ±200ppm/℃ Resistor Networks, Arrays ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Resistors ,Resistor Networks, Arrays
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) RAVF104DFT270K
RoHS
Temperaturkoeffizient±200ppm/℃
Toleranz±1%
Anzahl Pins8
Widerstand270kΩ
Macht (Watt)62.5mW