SEI(Stackpole Elec) MLFA25FTC330K
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
MLFA25FTC330K
EBEE-Teilenummer
E82480148
Beschreibung
400mW 330kΩ 200V Metal Film Resistors ±50ppm/℃ ±1% 0204 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) MLFA25FTC330K
RoHS
TypMetal Film Resistors
Temperaturkoeffizient±50ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand330kΩ
Macht (Watt)400mW
Nennspannung200V