SEI(Stackpole Elec) MLFA25FTC150K
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
MLFA25FTC150K
EBEE-Teilenummer
E82479940
Beschreibung
400mW 150kΩ 200V Metal Film Resistors ±50ppm/℃ ±1% 0204 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) MLFA25FTC150K
RoHS
TypMetal Film Resistors
Temperaturkoeffizient±50ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand150kΩ
Macht (Watt)400mW
Nennspannung200V