SEI(Stackpole Elec) LTF0402ST4N7
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
LTF0402ST4N7
EBEE-Teilenummer
E86585946
Beschreibung
320mA 4.7nH 650mΩ 0402 Inductors (SMD) ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Inductors, Coils, Chokes ,Fixed Inductors
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) LTF0402ST4N7
RoHS
Bewertete Strom320mA
Q13@500MHz
DC Resistance (DCR)650mΩ
Induktivität4.7nH
Frequenz - Selbstsonsonant6GHz