SEI(Stackpole Elec) LTF0402ST3N6
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
LTF0402ST3N6
EBEE-Teilenummer
E86657395
Beschreibung
380mA 3.6nH 550mΩ 0402 Inductors (SMD) ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Inductors, Coils, Chokes ,Fixed Inductors
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) LTF0402ST3N6
RoHS
Bewertete Strom380mA
Q13@500MHz
DC Resistance (DCR)550mΩ
Induktivität3.6nH
Frequenz - Selbstsonsonant6GHz