SEI(Stackpole Elec) LTF0402ST2N2
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
LTF0402ST2N2
EBEE-Teilenummer
E86585942
Beschreibung
440mA 2.2nH 350mΩ 0402 Inductors (SMD) ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Inductors, Coils, Chokes ,Fixed Inductors
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) LTF0402ST2N2
RoHS
Bewertete Strom440mA
Q13@500MHz
DC Resistance (DCR)350mΩ
Induktivität2.2nH
Frequenz - Selbstsonsonant8GHz