SEI(Stackpole Elec) LTF0402CT5N9
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
LTF0402CT5N9
EBEE-Teilenummer
E86897548
Beschreibung
280mA 5.9nH 850mΩ 0402 Inductors (SMD) ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Inductors, Coils, Chokes ,Fixed Inductors
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) LTF0402CT5N9
RoHS
Bewertete Strom280mA
Q13@500MHz
DC Resistance (DCR)850mΩ
Induktivität5.9nH
Frequenz - Selbstsonsonant6GHz