SEI(Stackpole Elec) LTF0402BT3N9
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
LTF0402BT3N9
EBEE-Teilenummer
E86291258
Beschreibung
340mA 3.9nH 550mΩ 0402 Inductors (SMD) ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Inductors, Coils, Chokes ,Fixed Inductors
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) LTF0402BT3N9
RoHS
Bewertete Strom340mA
Q13@500MHz
DC Resistance (DCR)550mΩ
Induktivität3.9nH
Frequenz - Selbstsonsonant6GHz