SEI(Stackpole Elec) LTF0402BT2N7
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
LTF0402BT2N7
EBEE-Teilenummer
E86980556
Beschreibung
440mA 2.7nH 350mΩ 0402 Inductors (SMD) ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Inductors, Coils, Chokes ,Fixed Inductors
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) LTF0402BT2N7
RoHS
Bewertete Strom440mA
Q13@500MHz
DC Resistance (DCR)350mΩ
Induktivität2.7nH
Frequenz - Selbstsonsonant8GHz