SEI(Stackpole Elec) KAL50FB6R80
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
KAL50FB6R80
EBEE-Teilenummer
E82614219
Beschreibung
6.8Ω Wirewound Resistors 50W ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Resistors ,Chassis Mount Resistors
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) KAL50FB6R80
RoHS
TypWirewound Resistors
Temperaturkoeffizient±50ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand6.8Ω
Macht (Watt)50W