SEI(Stackpole Elec) KAL50FB50L0
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
KAL50FB50L0
EBEE-Teilenummer
E82619490
Beschreibung
50mΩ Wirewound Resistors 50W ±1% ±100ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Resistors ,Chassis Mount Resistors
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) KAL50FB50L0
RoHS
TypWirewound Resistors
Temperaturkoeffizient±100ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand50mΩ
Macht (Watt)50W