SEI(Stackpole Elec) KAL50FB3R00
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
KAL50FB3R00
EBEE-Teilenummer
E82613412
Beschreibung
3Ω Wirewound Resistors 50W ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Resistors ,Chassis Mount Resistors
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) KAL50FB3R00
RoHS
TypWirewound Resistors
Temperaturkoeffizient±50ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand
Macht (Watt)50W