SEI(Stackpole Elec) KAL50FB3K00
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
KAL50FB3K00
EBEE-Teilenummer
E82619406
Beschreibung
3kΩ Wirewound Resistors 50W ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Resistors ,Chassis Mount Resistors
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) KAL50FB3K00
RoHS
TypWirewound Resistors
Temperaturkoeffizient±20ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand3kΩ
Macht (Watt)50W