SEI(Stackpole Elec) KAL25FBR660
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
KAL25FBR660
EBEE-Teilenummer
E82619373
Beschreibung
660mΩ Wirewound Resistors 25W ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Resistors ,Chassis Mount Resistors
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) KAL25FBR660
RoHS
TypWirewound Resistors
Temperaturkoeffizient±50ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand660mΩ
Macht (Watt)25W