SEI(Stackpole Elec) KAL25FBR100
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
KAL25FBR100
EBEE-Teilenummer
E85660032
Beschreibung
100mΩ 25W Wirewound Resistors ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Resistors ,Chassis Mount Resistors
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) KAL25FBR100
RoHS
TypWirewound Resistors
Temperaturkoeffizient±50ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand100mΩ
Macht (Watt)25W