SEI(Stackpole Elec) KAL250FBR600
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
KAL250FBR600
EBEE-Teilenummer
E82620082
Gehäuse
Plugin
Kundennummer
Datenblatt
EDA-Modelle
ECCN
EAR99
Beschreibung
600mΩ Wirewound Resistors 250W ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Resistors ,Chassis Mount Resistors
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) KAL250FBR600
RoHS
TypWirewound Resistors
Temperaturkoeffizient±50ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand600mΩ
Macht (Watt)250W