SEI(Stackpole Elec) CSSH2728FT25L0
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSSH2728FT25L0
EBEE-Teilenummer
E82479092
Gehäuse
2728
Beschreibung
4W 25mΩ Current Sensing Resistors ±15ppm/℃ ±1% 2728 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSSH2728FT25L0
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±15ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand25mΩ
Macht (Watt)4W