SEI(Stackpole Elec) CSS2512JT68L0
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSS2512JT68L0
EBEE-Teilenummer
E82564932
Beschreibung
2W 68mΩ Current Sensing Resistors ±15ppm/℃ ±5% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSS2512JT68L0
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±15ppm/℃
Toleranz±5%
Widerstand68mΩ
Macht (Watt)2W