SEI(Stackpole Elec) CSS2512JT1L50
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSS2512JT1L50
EBEE-Teilenummer
E82567716
Beschreibung
2W 1.5mΩ Current Sensing Resistors ±50ppm/℃ ±5% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSS2512JT1L50
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±50ppm/℃
Toleranz±5%
Widerstand1.5mΩ
Macht (Watt)2W