SEI(Stackpole Elec) CSRN2512JKR300
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSRN2512JKR300
EBEE-Teilenummer
E82534175
Gehäuse
2512
Beschreibung
2W 300mΩ Current Sensing Resistors ±200ppm/℃ ±5% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRN2512JKR300
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±200ppm/℃
Toleranz±5%
Widerstand300mΩ
Macht (Watt)2W