SEI(Stackpole Elec) CSRN2512FTR499
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSRN2512FTR499
EBEE-Teilenummer
E82546154
Gehäuse
2512
Beschreibung
2W 499mΩ Current Sensing Resistors ±200ppm/℃ ±1% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRN2512FTR499
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±200ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand499mΩ
Macht (Watt)2W