SEI(Stackpole Elec) CSRN2512FTR280
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSRN2512FTR280
EBEE-Teilenummer
E82546162
Gehäuse
2512
Beschreibung
2W 280mΩ Current Sensing Resistors ±200ppm/℃ ±1% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRN2512FTR280
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±200ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand280mΩ
Macht (Watt)2W