SEI(Stackpole Elec) CSRN2512FTR150
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSRN2512FTR150
EBEE-Teilenummer
E82547723
Gehäuse
2512
Beschreibung
2W 150mΩ Current Sensing Resistors ±200ppm/℃ ±1% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRN2512FTR150
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±200ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand150mΩ
Macht (Watt)2W