SEI(Stackpole Elec) CSRN2512FT75L0
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSRN2512FT75L0
EBEE-Teilenummer
E82550109
Gehäuse
2512
Beschreibung
2W 75mΩ Current Sensing Resistors ±200ppm/℃ ±1% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRN2512FT75L0
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±200ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand75mΩ
Macht (Watt)2W