SEI(Stackpole Elec) CSRN2512FT47L0
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSRN2512FT47L0
EBEE-Teilenummer
E82553039
Gehäuse
2512
Beschreibung
2W 47mΩ Current Sensing Resistors ±200ppm/℃ ±1% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRN2512FT47L0
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±200ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand47mΩ
Macht (Watt)2W