SEI(Stackpole Elec) CSRN2512FKR270
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSRN2512FKR270
EBEE-Teilenummer
E82482105
Gehäuse
2512
Beschreibung
2W 270mΩ Current Sensing Resistors ±200ppm/℃ ±1% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRN2512FKR270
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±200ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand270mΩ
Macht (Watt)2W