SEI(Stackpole Elec) CSRN2010JTR300
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSRN2010JTR300
EBEE-Teilenummer
E82480855
Gehäuse
2010
Beschreibung
1W 300mΩ Current Sensing Resistors ±250ppm/℃ ±5% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRN2010JTR300
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±250ppm/℃
Toleranz±5%
Widerstand300mΩ
Macht (Watt)1W