SEI(Stackpole Elec) CSRN2010JT33L0
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSRN2010JT33L0
EBEE-Teilenummer
E82546055
Gehäuse
2010
Beschreibung
1W 33mΩ Current Sensing Resistors ±250ppm/℃ ±5% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRN2010JT33L0
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±250ppm/℃
Toleranz±5%
Widerstand33mΩ
Macht (Watt)1W