SEI(Stackpole Elec) CSRN2010FT36L0
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSRN2010FT36L0
EBEE-Teilenummer
E82553050
Gehäuse
2010
Beschreibung
1W 36mΩ Current Sensing Resistors ±250ppm/℃ ±1% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRN2010FT36L0
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±250ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand36mΩ
Macht (Watt)1W