SEI(Stackpole Elec) CSRF2512JT30L0
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSRF2512JT30L0
EBEE-Teilenummer
E82568267
Beschreibung
2W 30mΩ Current Sensing Resistors ±50ppm/℃ ±5% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRF2512JT30L0
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±50ppm/℃
Toleranz±5%
Widerstand30mΩ
Macht (Watt)2W