SEI(Stackpole Elec) CSRF2512FT47L0
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSRF2512FT47L0
EBEE-Teilenummer
E82569669
Beschreibung
2W 47mΩ Current Sensing Resistors ±50ppm/℃ ±1% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRF2512FT47L0
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±50ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand47mΩ
Macht (Watt)2W