SEI(Stackpole Elec) CSRF1206JT30L0
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSRF1206JT30L0
EBEE-Teilenummer
E82542642
Gehäuse
1206
Beschreibung
1W 30mΩ Current Sensing Resistors ±50ppm/℃ ±5% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRF1206JT30L0
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±50ppm/℃
Toleranz±5%
Widerstand30mΩ
Macht (Watt)1W