SEI(Stackpole Elec) CSRF1206FT11L0
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSRF1206FT11L0
EBEE-Teilenummer
E82547121
Gehäuse
1206
Beschreibung
1W 11mΩ Current Sensing Resistors ±50ppm/℃ ±1% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRF1206FT11L0
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±50ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand11mΩ
Macht (Watt)1W