SEI(Stackpole Elec) CSR2512FKR150
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSR2512FKR150
EBEE-Teilenummer
E82551887
Gehäuse
2512
Beschreibung
2W 150mΩ Current Sensing Resistors ±200ppm/℃ ±1% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSR2512FKR150
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±200ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand150mΩ
Macht (Watt)2W