SEI(Stackpole Elec) CSR2010JTR300
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSR2010JTR300
EBEE-Teilenummer
E82479849
Gehäuse
2010
Beschreibung
1W 300mΩ Current Sensing Resistors ±100ppm/℃ ±5% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSR2010JTR300
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±100ppm/℃
Toleranz±5%
Widerstand300mΩ
Macht (Watt)1W