SEI(Stackpole Elec) CSR2010FTR294
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSR2010FTR294
EBEE-Teilenummer
E82546079
Gehäuse
2010
Beschreibung
1W 294mΩ Current Sensing Resistors ±100ppm/℃ ±1% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSR2010FTR294
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±100ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand294mΩ
Macht (Watt)1W